Jak podróże poszerzają Twoje horyzonty


„Podróże kształcą” mówi znane przysłowie…ale co tak naprawdę się za tym kryje? W historii nie brakuje ludzi, którzy po przeprowadzce osiągnęli niesamowite wręcz sukcesy ale i takich , którzy po przeniesieniu swoich prężnych, stabilnych biznesów, odnieśli sromotną porażkę.

Zwiedzając nowe miejsca poznajesz nowe kultury, smaki, ludzi.. Uczysz się nowych języków, zwyczajów ale i nabierasz perspektywy do swojego codziennego życia, wychodzisz poza własną strefę komfortu.

Jeżeli kiedyś przebywałeś dłużej zagranicą, to może zauważyłeś ze, jesteś odbierany przez otoczenie w nieco inny sposób, przyciągasz do siebie inne niż zazwyczaj osoby , a nawet Twoje zainteresowania z czasem uległy zmianie lub poszły w zupełnie nowym kierunku.

Astrokartografia – jedna z nowoczesnych dziedzin Astrologii wyjaśnia dobrze to zjawisko.

Historia klientek

Pani Małgosia urodziła się w Polsce. Uczyła się przeciętnie i sama siebie określa jako typ szarej myszki. Kiedy miała 12 lat jej rodzice wygrali zielona kartę i postanowili się przeprowadzić do Stanów, gdzie pracowali ciężko w firmie sprzątającej. Po przeprowadzce Pani Małgosia musiała szybko nauczyć się języka i dopasować do nowej rzeczywistości. Przed wyjazdem była pełna obaw i zastanawiała się czy znajdzie tam jakiś nowych przyjaciół . Była dość nieśmiała i miała jedna prawdziwą przyjaciółkę w Polsce. Po przeprowadzce bardzo szybko poczuła się pewnie w nowym miejscu. Po kilku latach była jedną z najpopularniejszych osób w szkole, otrzymała również stypendium za wyjątkowe wyniki, które pozwoliło jej pójść do szkoły medycznej. W Polsce nigdy bym nie śmiała nawet marzyc o tym żeby zostać lekarzem z moimi wynikami w nauce – przyznała Pani Małgosia. Z jednej strony system edukacji był tam jakiś łatwiejszy- przyznała ale było w tym cos więcej. W Stanach stałam się jakby zupełnie nową osobą; odkryłam w sobie ambicje ale także byłam bardziej otwarta i towarzyska. Patrząc na jej horoskop uśmiecham się. Horoskop mojej klientki ustawiony na jej obecne miejsce zamieszkania jest o wiele korzystniejszy. Ascendent zmienia się tutaj na znak ognisty, który wzmacnia jej pewność siebie i przebojowość.

Innym przykładem jest znana sportsmenka z Polski, która jest moją stałą klientka. Ma bardzo silny horoskop w miejscu urodzenia, wielokrotnie wygrywała wszystkie zawody w Polsce , plasując się na pierwszym miejscu. Po wyjeździe na zawody do Stanów napotyka mur. Próbuje kilka lat pod rząd się przebić. To tak jakby opuściły mnie w tym miejscu siły i obojętnie jak dobre mam wyniki przed konkursem w Polsce to na zawodach tam, za każdym razem nie jestem w stanie ich powtórzyć. W jej horoskopie w Polsce wiele korzystnych planet jest u góry horoskopu wzmacniając jej wytrwałość i popularność, w Stanach niestety już nie.

Inna klientka ma problem z przeprowadzkami. Cale życie przenosi się z miasta do miasta. Nigdzie nie może zagrzać miejsca, tak jakby coś wciąż ją gdzieś wyrzucało. Raz są to czynniki zewnętrzne, innym razem ona sama decyduje, że to nie jej miejsce. W większej części Polski ma trudne układy i tam niekorzystnie również się plasują związki partnerskie. Wykorzystując Astrokartografie widzę, że są jednak pewne miejsca, względnie blisko, gdzie może odnaleźć swój spokój. Od 5 lat mieszka w jednym z nich i czuje, ze zapuści tam korzenie na stale, nawet poznała tam przyszłego męża!

Bywa, ze są miejsca dla nas mniej bezpieczne. Analizując horoskopy ludzi znanych często widać to na przykładach wypadków, które spotykają ich poza miejscem zamieszkania. Jedna z moich klientek została obrabowana we własnym bungalowie podczas wakacji na tropikach gdzie jej Pluton uplasował się dokładnie na IC. ( Silny stres, agresja, poczucie zagrożenia w domu).

Przeprowadzając się lub wyjeżdżając w nowe miejsce nasz horoskop zmienia się.

Planety pozostają oczywiście w tych samych znakach i stopniach co urodzeniowo czyli podstawowe cechy naszego charakteru i tendencję pozostają.

Co się zmienia to, to gdzie te energie się realizują i czy mamy do nich dostęp.

Przykładowo, w horoskopie urodzeniowym masz bardzo silnego Merkurego, odpowiedzialnego za twoje procesy myślowe, a co za tym idzie; komunikujesz się z łatwością, masz zdolności językowe i ogólnie nie masz kłopotów z logicznym myśleniem.

Przypuśćmy, ze ten Merkury jest u ciebie urodzeniowo w domu szóstym.

Najogólniej oznacza to, że Twoje Merkurialne talenty, będą przejawiać się w wykonywanej na co dzień pracy i rutynie. Możliwe, że Twoje myśli będą głownie zaprzątnięte organizacją dnia codziennego ale i kwestiami zdrowia i higieny. Często wykonywany zawod będzie polaczony z dziedzinami komunikacji lub sluzb zdrowia. Dom szosty tradycyjnie należy do domów upadających co oznacza, ze nad każdą planeta znajdującą się tutaj nie będziemy mieć w pełnej kontroli, a jej siła będzie niestety osłabiona.

Sam dom 6ty był domem niewolników w zamierzchłych czasach co współcześnie oznacza bardziej prace, która musi być zrobiona ale nie przynosi nam żadnej chwały i korzyści większych, niż samo przetrwanie. Czyż nie szkoda takiego silnego Merkurego ? Co zatem możesz z tym fantem zrobić ?

A, no możesz na przykład udać się do Astrologa na usługę relokacji. W zależności co chcesz osiągnąć , czego Ci brakuje w życiu, pewne miejsca możesz wzmocnić poprzez przeprowadzkę, a nawet samo obcowanie z kultura lub kontakty biznesowe z twoimi indywidualnymi miejscami mocy.

Na przykładzie silnego Merkurego ( np. poprzez znak i kontakt z planeta beneficzną) ale osłabionego przez taka pozycje w domu upadającym, mogę sprawdzić miejsce gdzie ten sam Merkury będzie na linii MC.

MC jest to najwyższy punkt w Twoim horoskopie, miejsce gdzie jesteś widoczny w społeczeństwie , gdzie możliwe są zaszczyty i kariera, a przynajmniej Twoje szanse na bycie zauważonym i docenionym znacznie wzrastają.

MC to jedna z tzw. czterech osi horoskopu i to głownie te elementy Astrokartografia stara się wzmocnić, przeprowadzając kogoś w nowe miejsce. Możemy tak wzmocnić Twoja prezencje, związki, a nawet Twoje poczucie bezpieczeństwa i poczucie komfortu. Działa to również w przeciwnym kierunku. W przypadku kiedy urodzeniowo pewna z tych sfer Cie uwiera, jest problematyczna to mogę ZMINIMALIZOWAĆ ODDZIALYWANIE NEGATYWNYCH CZYNNIKOW A WYPCHNAC TE KORZYSTNIEJSZE UKLADY.

Wracając do przykładu z Merkurym , po przeniesieniu w miejsce gdzie jest on na MC, są duże szanse , że Twoje zdolności komunikacyjne byłyby tam szybko wychwycone i docenione. Mógłbyś stać się tam cenionym ekspertem, mówcą albo poważanym autorem książki.

Na ile będzie można zmienić swój los jest to oczywiście uwarunkowane jak zwykle Twoją urodzeniową konstrukcją horoskopu. Faktem jest jednak, że im więcej podróżujesz , zwłaszcza do miejsc na Twoich osiach mocy, tym więcej potencjałów będzie Ci dane uaktywnić i zrealizować. To z kolei samo w sobie wzbogaci Twoje życie poprzez barwne i wielowymiarowe doświadczenie tego co w Tobie najlepsze.

Zapraszam serdecznie w podróż do Twoich miejsc mocy! Jeżeli chciałbyś znaleźć idealne miejsce na biznes, wakacje, karierę, kupno domu albo przeprowadzasz się w nowe miejsce i zastanawiasz, jak to wpłynie na Twoje życie sesja relokacji może być tym czego szukasz!